"Фен-шуй дизайн нігтів" -індивідуальний підбір!

"Фен-шуй дизайн нігтів" -індивідуальний підбір!
пишіть кому цікаво дізнатись як це робиться joke (H)
У нас є самі модні нові відтінки професійних лаків! Їх можна поєднувати з китайськими єрогліфами!
Давненько шукаю хорошу манікюрницю... набридло шастати по різних салонах (ще треба встигнути попасти до хорошого майстра)... А нігті мої вже, м"яко кажучи, просто "ніякі", особливо після двох сеансів наклеювання штучних...sad. Підскажіть, як у вас працюють манікюрниці (який режим роботи) - по запису чи можна так?... мені на початку тільки чистка, поки не почнуть нормально відростати...
smile...і звичайно ж, дуууже цікаво було б спробувати всякі там розписи
В нас один майстер манікюру-Оленка, в ней запис на 2-3 дні на перед, дуже гарно робить чистку,ВИВОДИТЬ РУКИ ДО ГЛЯНСУ,СИЛЬНО НЕ ОБРІЗАЄ,ПІСЛЯ НЕЇ ШВИДКО НЕ ЗАРОСТАЄ! Наш тел:2447215.
jokeПривіт !!! давно хотіла до вас зайти , але не вистачає часу sad Хотіла запитати , чи нарощууть у вас нігті ? Яке у вас нарощення і звичайно, яка пиблизна ціна цієї послуги joke Буду вдячна за відповідь !! і при нагоді зайду до вас (тим більше , що працюю в тому ж будинку , де ваш салон)
В нас є як гелеве так і акрилове нарощування, але моя порада вам знайти хвилинку часу і зайти для консультації з майстром. Важко щось порадити не бачивши нігтів. Ціни на всі послуги у нас є дуже помірні і напевно приємно здивують вас. Дякуємо за запитання(F)(Y).
феншуй на нігтях? (md) шкода, що в мене лише 20 нігтів, а то б я собі такого набажала (H)
ГОЛОВНЕ НЕ КІЛЬКІСТЬ А ЯКІСТЬ!!!!!!!
мені соромно (H) але ж мріяти можна?:-P
В начало страницы 
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
Чтобы писать на форуме, зарегистрируйтесь или авторизуйтесь.

Реклама и PR - актуальные и работающие приемы © 2021
Страхование: опыт всех жителей России